Április közepétől új kinézettel találkozhatunk a népszerű közösségi oldalon...
Blogomban gyakran foglalkozom a Facebook-kal, ami a magyar felhasználók körében is kezd egyre népszerűvé válni. Számomra már egyértelműen a Facebook jelenti a nagybetűs közösségi portált, az iWiW nálam már leszerepelt.
Az iWiW-nél is megérezték, hogy a magyarok többsége előnyben részesíti a Facebook-ot ezért, nem volt mit tenni, újításra adták a fejüket. És hogy mi köze ennek a Facebook-hoz? Az hogy az új dizájn néhány elemében hasonlít a Facebook kezelőfelületére.
Talán még az új dizánj kifejezés is túlzás, csupán egy kisebb "ráncfelvarrásról" van itt szó.
Első ami nagyon hasonló az, hogy az iWiW-be is beépülnek miniapp-ek (értsd: mini alkalmazások). Egy ideje a fejlesztők számára már elérhető az API oldal az iWiW-en.
Láthatóan egy finomabb, légiesebb kinézetű oldallal lesz dolgunk a jövőben.
De a sok beszéd helyett mindenki nézze meg magának itt.
Hírforrás
További hír a témában


