Facebook-on a profilunkban elhelyezhető egy olyan miniapp, mely megmutatja, hogy mely szervezetnek ajánljuk fel adónk 1 %-át.
Fel kell venni a miniapp-ot, majd kiválasztani az adatbázisból, a támogatni kívánt szervet, mely így bekereül az aktivításfeedbe, és a profilba is beépíthető, amivel jó (?) reklámot aduk a szervezetnek.
Kipróbáltam én is, és igen jó ötletnek tartom. Sajnos még nem dolgozom, így nincs 1%-om, amit eloszthatnék, de majd később...
Egyébként az Országos Széchényi Könyvtár Corvina Alapítványának ajánlanám fel, az 1%-om, ha lenne. Ők ősnyomtatványok digitalizálásával és régi könyvek beszerezésével foglalkoznak. De ez itt nem a reklám helye.
A legtöbben (idáig 16-an), a FSF.hu alapítványnak adnák adójuk 1%-át, mely nyílt forráskódú szoftverek népszerűsítésével és honosításával foglalkozik. Ebből látszik, hogy Magyarországon leginkább a geekek figyeltek fel erre a miniapp-re.
Hírforrás
2009. március 15., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése