Nagyon is itt volt már az ideje, hogy frissítsenek a kinézeten. Az iWiW az indulás óta, vagyis most már 7 éve működött a régi kezelőfelülettel.
Igazából butaság arról írnom, hogy új kinézet, mert nem történt más, hogy a régit egy kicsit átalakították. (klikk a képre!)
Ami újdonságnak számít és Facebook felé haladás egyik legbiztosabb jele, hogy ha belépünk egyik ismerősünk profiljába megjelenik egy olyan fülecske, hogy "Hírfolyam". Ha erre kattintunk, akkor megmutatja nekünk, hogy az adott ismerős a közelmúltban mit tett iWiW-en, pl.: új képet adott meg, csatlakozott egy klubhoz, új ismerősre tett szert... Ezek mind ismerősek lehetnek a Facebook-ról.
Később a frissítés újabb jeleként meg fognak jelenni az iWiW-en is a minialkalmazások.
Kíváncsian várom a további fejleményeket, amiről valószínűleg be fogok számolni.
Még egy kis ráadás: az ok, amiért nem kompletten új dizájnt kapott az iWiW: a felhasználók. Egy teljes átalakulás után senki se találna meg semmit, ezért döntöttek a fokozatos változtatás mellett, mert nem akartak drasztikus lépésekhez folyamodni. Sok felhasználó elpártolt volna az oldalról.
Hírforrás
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése